АЙБАР ЖАҚСЫЛЫҚОВ: «КЕЛЕСІ МАУСЫМДА ЖОҒАРЫ ОРЫНДАРҒА ҚОЛ ЖЕТКІЗЕМІЗ ДЕП ОАЙЛАЙМЫН»
10 Қараша, 2019
«Жетісу» шабуылшысы Айбар Жаксылыков «Шахтер» командасымен болған кездесу туралы пікір білдірді:

-
Матч біз үшін сәтсіздеу басталды, жылдам гол жіберіп алып, абыржып қалдық. Содан кейін тізгінді қолға алып, есепті теңестіре отырып, алға ұмтылдық. Біз үшін өте маңызды жеңіс болды. Өз алаңымызда ойнвпғ жанкүйерлер алдында маусымның соңғы ойынына сәтті өткендігін көрсету керек болды. Басшылар қойған талапты біз толығымен орындадық. 5 орын алдық. Келесі маусымда оданда жоғары орын аламыз деп ойлаймын. Барлық жанкүйерлерді құттықтап, алғысымды білдіремін.Келесі маусымда да осындай қолдау күтеміз.