ДЕНИС МАМОНОВ: «БҰЛ ЛАЙЫҚТЫ ЖЕҢІС»
30 Қазан, 2018
ДЕНИС МАМОНОВ: «БҰЛ ЛАЙЫҚТЫ ЖЕҢІС»
«Жетісу-М» командасының бас бапкері Денис Мамонов «Актобе-М» командасымен болған кездесу туралы пікір білдірді.

- Алаңның сапасынан матч өте ауыр болды. Екі команданың ойыншылары да кешегі өткен жаңбырдан кейін өздерінің жақсы сапасын, жанкүйерлер мен бапкерлері күткен футболды көрсете алмады. Екінші кезеңде алаңға бой үйрете келе қауіпті сәттер тудырып, командамен ұйымдасқан түрде гол кіргізе алды. Ойыншылардың барынша ашылғанына ризамын. Өз қақпаларына бірінші болып гол жіберіп алған біздің ойыншылар есепті теңестіре отырып, ойын барысын өз пайдамызға сындыр алды. Біз жеңдік деп есептеймін. Бұл лайықты жеңіс. Себебі біздің команда ауа райының қолайсыздығына қарамастан сапалы, командалық футбол көрсете алды. Біздің қарсыластарымыз да шапшаң, динамикалық әрі ақылды сапалы футбол көрсете алды.