• ҚКФЛ ПРЕЗИДЕНТІ ТАЛДЫҚОРҒАНҒА КЕЛДІ ҚКФЛ ПРЕЗИДЕНТІ ТАЛДЫҚОРҒАНҒА КЕЛДІ 14 Шілде , 2019

Қазақстан Кәсіпқой Футбол Лигасының Президенті Олжас Абраев Талдықорғанға келіп, «Жетісу» орталық стадионының инфрақұрылыммен және басқа да обьектілермен танысты.

• «ЖЕТІСУ» ФУТБОЛ КЛУБЫНЫҢ ҰЖЫМЫ АРЫСПЕН БІРГЕ!!! «ЖЕТІСУ» ФУТБОЛ КЛУБЫНЫҢ ҰЖЫМЫ АРЫСПЕН БІРГЕ!!! 26 Маусым , 2019

«Тас түскен жеріне ауыр»! «Апат айтып келмейді» дейді атам қазақ. Шәмшінің «Арыс жағасында» әнін шырқамаған адам кемде кем шығар.

• ПРАЗДНИК ФУТБОЛА ПРАЗДНИК ФУТБОЛА 27 Мамыр , 2019

БүгінТалдықорған қаласының «Жетісу» орталық стадионында «Футбол мерекесі» акциясы ұйымдастырылды.

• «ЖЕТІСУ» ФК ҚЫЗМЕТІ «ЖЕТІСУ» ФК ҚЫЗМЕТІ 10 Наурыз , 2019

• Футбол орталығының бапкерлерімен кездесу Футбол орталығының бапкерлерімен кездесу 5 Қараша , 2018

Бүгін «Жетісу» клубының басшылығы «Жетісу» футбол орталығының бапкерлерімен кездесті.