• ҚОСТАНАЙДА ЕСЕ ЖІБЕРДІК ҚОСТАНАЙДА ЕСЕ ЖІБЕРДІК 12 Маусым , 2019

Қостанай қаласында Екінші Лига командалары «Тобыл-М» мен «Жетісу-М» командалары кездесуі аяқталды. Қорытынды есепғ 5:1.

• СЫРТ АЛАҢДА ЖОЛ БЕРДІК СЫРТ АЛАҢДА ЖОЛ БЕРДІК 20 Мамыр , 2019

Футболдан ҚР Біріншілігінде ЕКінші лига командаларының кезекті ойындарында «Жетісу-М» командасы сырт алаңда «Ордабасы-М» командасымен кездесіп, ұтылып қалды.

• ЖАСТАР КОМАНДАСЫНЫҢ ЖЕҢІСІ ЖАСТАР КОМАНДАСЫНЫҢ ЖЕҢІСІ 7 Мамыр , 2019

Өскеменде, «Алтай-М» командасы мен «Жетісу-М» командасы кездесіп, Талдықорғандық команданың басымдығымен матч аяқталды.

• СЫРТ АЛАҢДАҒЫ ЖЕҢІС! СЫРТ АЛАҢДАҒЫ ЖЕҢІС! 18 Сәуір , 2019

Екінші Лига командаларының 4 тур ойыны аясында «Жетісу-М» командасы сырт алаңда Шымкенттік «Оңтүстік академия» командасымен кездесті.

• СЫРТ АЛАҢДАҒЫ ЖЕҢІС! СЫРТ АЛАҢДАҒЫ ЖЕҢІС! 18 Сәуір , 2019