• ЖАСТАР КОМАНДАСЫНЫҢ ЖЕҢІСІ ЖАСТАР КОМАНДАСЫНЫҢ ЖЕҢІСІ 7 Мамыр , 2019

Өскеменде, «Алтай-М» командасы мен «Жетісу-М» командасы кездесіп, Талдықорғандық команданың басымдығымен матч аяқталды.

• СЫРТ АЛАҢДАҒЫ ЖЕҢІС! СЫРТ АЛАҢДАҒЫ ЖЕҢІС! 18 Сәуір , 2019

Екінші Лига командаларының 4 тур ойыны аясында «Жетісу-М» командасы сырт алаңда Шымкенттік «Оңтүстік академия» командасымен кездесті.

• СЫРТ АЛАҢДАҒЫ ЖЕҢІС! СЫРТ АЛАҢДАҒЫ ЖЕҢІС! 18 Сәуір , 2019

• «ТАРАЗ-М» - «ЖЕТІСУ-М» - 0:0 «ТАРАЗ-М» - «ЖЕТІСУ-М» - 0:0 15 Сәуір , 2019

Тараз қаласында өткен «Тараз-М» және «Жетісу-М» командасы кездесуің тең аяқталды.

• «ТАРАЗ-М» - «ЖЕТІСУ-М» - 0:0 «ТАРАЗ-М» - «ЖЕТІСУ-М» - 0:0 15 Сәуір , 2019