• ФУТБОЛ ФЕСТИВАЛІ ФУТБОЛ ФЕСТИВАЛІ 6 Маусым , 2018

«Жетісу» КФК ұйымдастыруымен «Жетісу» орталық стадионында футбол фестивальі өткізілді.

• БАЛАЛАРҒА ЭПИКИРОВКА ТАПСЫРДЫ БАЛАЛАРҒА ЭПИКИРОВКА ТАПСЫРДЫ 2 Маусым , 2018

«Жетісу-Б» - «Экібастұз» командаларының кездесуінің үзіліс уақытында Футбол орталығының жетекшісі Ануар Арыстанбаев футбол орталығының екі тәрбиеленушісіне футбол формасын тапсырды.

• Финалдық ойын Финалдық ойын 28 Наурыз , 2018

Қазақстан футболының ардагері Николай Мамонов атындағы турнир жеңмпазы «Қайрат - U13» командасы.

• Николай Мамонов атындағы турнир Николай Мамонов атындағы турнир 27 Наурыз , 2018

Денис МАМОНОВ: Қазақстан футболының ардагері Николай Мамонов атындағы турнир туралы.

• Футбол орталығының жаңа басшысын таныстыру Футбол орталығының жаңа басшысын таныстыру 8 Ақпан , 2018

«Жетісу»ҚФК жанындағы Футбол орталығының жаңа басшысы Арыстанбаев Ануар Малтабарұлымен болған шағын сұхбатты назарыңызға ұсынамыз.

• Страницы123