• МЕРЕЙТОЙЫ ИЕСІН ҚҰТТЫҚТАУ! МЕРЕЙТОЙЫ ИЕСІН ҚҰТТЫҚТАУ! 24 Шілде , 2018

«Жетісу» ФК Футбол орталығының балалар бапкері Виктор Степанович Магай 70 жасқа толды.

• ФУТБОЛ ФЕСТИВАЛІ ФУТБОЛ ФЕСТИВАЛІ 6 Маусым , 2018

«Жетісу» КФК ұйымдастыруымен «Жетісу» орталық стадионында футбол фестивальі өткізілді.

• БАЛАЛАРҒА ЭПИКИРОВКА ТАПСЫРДЫ БАЛАЛАРҒА ЭПИКИРОВКА ТАПСЫРДЫ 2 Маусым , 2018

«Жетісу-Б» - «Экібастұз» командаларының кездесуінің үзіліс уақытында Футбол орталығының жетекшісі Ануар Арыстанбаев футбол орталығының екі тәрбиеленушісіне футбол формасын тапсырды.

• Финалдық ойын Финалдық ойын 28 Наурыз , 2018

Қазақстан футболының ардагері Николай Мамонов атындағы турнир жеңмпазы «Қайрат - U13» командасы.

• Николай Мамонов атындағы турнир Николай Мамонов атындағы турнир 27 Наурыз , 2018

Денис МАМОНОВ: Қазақстан футболының ардагері Николай Мамонов атындағы турнир туралы.

• Страницы123