• Финалдық ойын Финалдық ойын 28 Наурыз , 2018

Қазақстан футболының ардагері Николай Мамонов атындағы турнир жеңмпазы «Қайрат - U13» командасы.

• Николай Мамонов атындағы турнир Николай Мамонов атындағы турнир 27 Наурыз , 2018

Денис МАМОНОВ: Қазақстан футболының ардагері Николай Мамонов атындағы турнир туралы.

• Футбол орталығының жаңа басшысын таныстыру Футбол орталығының жаңа басшысын таныстыру 8 Ақпан , 2018

«Жетісу»ҚФК жанындағы Футбол орталығының жаңа басшысы Арыстанбаев Ануар Малтабарұлымен болған шағын сұхбатты назарыңызға ұсынамыз.

• Футбол орталығының тәрбиеленушілері Республикалық турнирге қатысады Футбол орталығының тәрбиеленушілері Республикалық турнирге қатысады 18 Қаңтар , 2018

18-25 ақпан аралығында өткізілетін "Жастар" Республикалық турнирінің алғашқы кезеңдеріне қатысу үшін 2000 және 2002 жылы туылған "Жетісу" КФК жанындағы Футбол орталғының тәрбиеленушілері Тараз және Шымкент қалаларына барады. Жас спортшыларға сәттілік тілейміз!

• 4 тур U-17 4 тур U-17 23 Шілде , 2016

Талдықорғанда Премьер-Лига командаларының U-17 жас өспірімдер командалары арасында Біріншіліктің 4-ші туры өтті

• Страницы123