• НИКИТА НАУМОВ: «ҮЛКЕН ҚАЛАУЫМЫЗДЫҢ АРҚАСЫНДА ЖЕҢІСКЕ ЖЕТТІК» НИКИТА НАУМОВ: «ҮЛКЕН ҚАЛАУЫМЫЗДЫҢ АРҚАСЫНДА ЖЕҢІСКЕ ЖЕТТІК» 11 Қыркүйек , 2020

- Бүгін тәртіпке аса мән беріп, қорғаныста ойнады, осы себептен жеңіске жеттік деп ойлаймын. Бапкерлердің барлық талаптарын орындадық. Қарсыластардың стандартты жағдайда бір-екі мүмкіндіктері болды. Біз тапсырманы орындап, гол салдық, біз өзіміздің үлкен қалауымыздың арқасында жеңіске жеттік деп ойлаймын.

• ОЛЖАС КЕРИМЖАНОВ: «КОМАНДАЛЫҚ ЖҰМЫСТЫҢ АРҚАСЫНДА ЖЕҢІСКЕ ЖЕТТІК» ОЛЖАС КЕРИМЖАНОВ: «КОМАНДАЛЫҚ ЖҰМЫСТЫҢ АРҚАСЫНДА ЖЕҢІСКЕ ЖЕТТІК» 11 Қыркүйек , 2020

- Біз бүгін жалпы командалық жұмыстың есебінен жеңіске жеттік деп ойлаймын. Әркім өзіне тапсырылған міндеттерді мүлтіксіз орындап, қате жібермеуге тырысты, тиісті мінез көрсетіп, қажетті жеңіске жете алды. Кезекті үш ұпай турнир кестесінің таблицасының ортасына жайғасуға толық мүмкіндік береді. Біз ары қарай нәтижелі ойын өрнегін көрсетіп, жанкүйерлерімізді қуантуға тырысамыз.

• «ЖЕТІСУ» - «ОҚЖЕТПЕС» - 1:0 «ЖЕТІСУ» - «ОҚЖЕТПЕС» - 1:0 11 Қыркүйек , 2020

Футболдан ҚР OLIMBET-Чемпионатының 8 туры аясында «Жетісу» және «Оқжетпес» командасы Талғар қаласында кездесті.

• «ЖЕТІСУ» - «ҚЫЗЫЛЖАР» - 3:0 «ЖЕТІСУ» - «ҚЫЗЫЛЖАР» - 3:0 27 Тамыз , 2020

Футболдан ҚР OLIMBET-Чемпионатының 6-кезеңі аясында «Жетісу» - «Қызылжар» командалары Талғар қаласында кездесті.

• «ҚАЙСАР» КОМАНДАСЫНАН ЖЕҢІЛІС ТАПТЫ «ҚАЙСАР» КОМАНДАСЫНАН ЖЕҢІЛІС ТАПТЫ 22 Тамыз , 2020

Футболдан ҚР OLIMBET-Чемпионатының 5-тур аясында «Жетісу» - «Қайсар» командалары кездесті.