• «ЖЕТІСУ-Б» - «ҚЫРАН» - 0:2 «ЖЕТІСУ-Б» - «ҚЫРАН» - 0:2 17 Қыркүйек , 2018

27 тур аясында Бірінші лига командалары «Жетісу» мен «Қыран» Талдықорған аясында матчтық кездесуін өткізді. Кездесу барысында жетісулықтар қарсылас командаға есе жіберіп қойды.

• АСХАТ БАЛТАБЕКОВ: «ЕҢ БАСТЫСЫ ҮШ ҰПАЙҒА ҚОЛ ЖЕТКІЗДІК» АСХАТ БАЛТАБЕКОВ: «ЕҢ БАСТЫСЫ ҮШ ҰПАЙҒА ҚОЛ ЖЕТКІЗДІК» 24 Тамыз , 2018

«Жетісу-Б» командасының қорғаушысы Асхат Балтабеков «Ақтөбе Жас» командасымен болған кездесу туралы пікір білдірді.

• КОНСТАНТИН ГОРОВЕНКОға ҚҚФЛ «Шілде айының үздік бапкері» марапатын табыстады КОНСТАНТИН ГОРОВЕНКОға ҚҚФЛ «Шілде айының үздік бапкері» марапатын табыстады 21 Тамыз , 2018

Қазақстан Кәсіпқой футбол Лигасының команда жетекшілері арасында жүргізілген сауалнама нәтижесін басшылыққа ала отырып, Констонтин Горовенкоға шілденің үздік ьапкері марапатын табыстады. Марапаттауды «Жетісу» КФК спорттық директоры Руслан Балитев жүргізді.

• «ЖЕТІСУ-Б» - «МАҚТААРАЛ» - 3:0 «ЖЕТІСУ-Б» - «МАҚТААРАЛ» - 3:0 20 Тамыз , 2018

Бірінші лига командалары «Жетісу-Б» команадасы мен «Мақтаарал» командасы 24 тур аясында Талдықорған қаласында кездесті.

• "ОҚЖЕТПЕС" - "ЖЕТІСВ-Б" 1:0 4 Тамыз , 2018

Бірінші лига командалары «Оқжетпес» пен «Жетісу» командасы Көкшетау қаласында кездесіп, 1:0 есебімен есе жіберіп қойды.