• "ҚАЙРАТ-Б" КОМАНДАСЫНА ЕСЕ ЖІБЕРДІК 22 Маусым , 2019

Алматыда Бірінші Лига аясында кездескен «Қайрат-Б» және «Жетісу-Б» командалары матчы аяқталды. Қорытынды есеп 2:0.

• Данияр Нұржумаев: «Ойын өткір шабуылдарға толы болды»  Данияр Нұржумаев: «Ойын өткір шабуылдарға толы болды»  16 Маусым , 2019

«Жетісу-Б» командасының жартылай шабуылшысы Данияр Нұржумаев «Екібастұз» командасымен өткен ойынға өз пікірін білдірді:

• АСХАТ БАЛТАБЕКОВ: «СӘТТІЛІК ЖЕТІСПЕДІ» АСХАТ БАЛТАБЕКОВ: «СӘТТІЛІК ЖЕТІСПЕДІ» 11 Мамыр , 2019

«Жетісу-Б» командасының жартылай қорғаушысы Асхат Балтабеков «Қызыл-Жар СК» командасымен болған матч туралы пікір білдірді.

• «АЛТАЙ» КОМАНДАСЫМЕН ТЕҢБЕ ТЕҢ «АЛТАЙ» КОМАНДАСЫМЕН ТЕҢБЕ ТЕҢ 4 Мамыр , 2019

Семей қаласында Бірінші Лига командалары арасындағы 5 тур матч өтті.

• АЗ КРСЕТКІШПЕН АҚТАУҒА ЖОЛ БЕРДІК АЗ КРСЕТКІШПЕН АҚТАУҒА ЖОЛ БЕРДІК 21 Сәуір , 2019

Бірінші лига командалары арасында 3 тур матчы аяқталды. Ақтаулық «Каспий» командасы Жетісулық «Жетісу-Б» командасмын қабылдап, 1:0 есебімен жеңісуке жетті.